1. Nowe samochody
 2. Hilux GR Sport

ODKRYJ NOWĄ TOYOTĘ HILUX GR SPORT

Z RAJDU NA ULICĘ
Ikona niezawodności od 1968 roku powraca w wielkim stylu.

Poznaj Toyotę Hilux GR SPORT.

Nowy, sportowy design i niezwykła dynamika jazdy w połączeniu z mocą Hiluxa sprawiają, że GR SPORT otwiera najbardziej ekscytujący rozdział w historii legendarnego modelu.

Styl, który przyciąga spojrzenia. Niezwykłe możliwości terenowe, które pozwalają okiełznać każdą z dróg. Hilux GR SPORT to auto, które jest ucieleśnieniem maksymy WORK HARD, PLAY HARD.

 • Sportowy charakter

  Niezwykły styl zainspirowany sukcesami zespołu TOYOTA GAZOO Racing pozwala Hiluxowi GR SPORT wyróżniać się z tłumu. Czarny grill z odważnym liternictwem przyciąga spojrzenia nie mniej niż 17'' felgi GR SPORT czy czarne poszerzane nadkola w stylu Dakar. Wewnątrz auta sportowe siedzenia pokryte czarną skórą i syntetycznym zamszem komponują się idealnie z czerwonymi przeszyciami, karbonowymi akcentami i logotypami GR SPORT, tworząc prawdziwie sportowy charakter.

 • Nowa jakość jazdy

  Hilux GR SPORT z łatwością pokona każdy teren. Czerwone amortyzatory i sprężyny nie tylko dodają charakteru, ale przede wszystkim pozwalają na jeszcze bardziej dynamiczną jazdę, lepszą sterowność i większy komfort w terenie i na ulicach. 2,8-litrowy silnik Diesla o mocy 204 KM i potężnym momencie obrotowym wynoszącym 500 Nm łączy w sobie osiągi z niezwykłą oszczędnością.

 • Styl bez kompromisów

  W stylowej Toyocie Hilux GR SPORT nie ma miejsca na kompromisy. 1000 kg ładowności i 3,5 t holowanego ładunku sprawią, że Twoje auto będzie gotowe podjąć każde wyzwanie. Manualnie regulowany napęd 4x4 oraz pełna gama systemów wspomagających jazdę w terenie pomogą Ci znaleźć drogę do celu. Dzięki automatycznemu mechanizmowi różnicowemu o ograniczonym poślizgu, systemowi wspomagającemu pokonywanie podjazdów czy aktywnej kontroli trakcji w Toyocie Hilux GR SPORT już nic Cię nie zaskoczy.

 • Bogate wnętrze

  Mocny, a jednocześnie komfortowy Hilux GR SPORT sprawdza się doskonale zarówno podczas pracy, jak i zabawy. 8'' ekran systemu Toyota Touch® 2 pozwala na szybki dostęp do multimediów i łatwe obsługiwanie połączeń. Interfejsy Apple CarPlay* oraz Android Auto® w połączeniu z systemem Premium Aaudio JBL i technologią Harman CLARi-Fi zapewnią Ci najwyższą jakość rozrywki podczas jazdy. A dzięki zaawansowanym systemom aktywnego bezpieczeństwa T-Mate każda z Twoich podróży upłynie pod znakiem relaksu i spokoju.

  * Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

 • Ekstremalna wytrzymałość

  Prowadzący przez piaszczyste wydmy i usiane głazami doliny kultowy rajd Dakar jest najtrudniejszym sprawdzianem jakości, trwałości i niezawodności pojazdu. Gdy zaufanie ma kluczowe znaczenie, Hilux nadal udowadnia swoją legendarną wytrzymałość. Wraz z wprowadzeniem zupełnie nowej Toyoty GR DKR Hilux, dakarowy zespół Toyoty wyznacza sobie tylko jeden cel: ponowne zwycięstwo. Tak samo jak jego kuzyn: Hilux GR SPORT, nasz pojazd rajdowy został zaprojektowany i przetestowany w najbardziej ekstremalnych warunkach na świecie, aby potwierdzić, że został zbudowany jak żaden inny pick-up.

HILUX W SWOJEJ STREFIE KOMFORTU

CHCESZ BYĆ PIERWSZĄ OSOBĄ, KTÓRA STANIE OKO W OKO Z LEGENDĄ?